WICCOM
 

Tvorba webových stránek

Nezáleží na tom, jestli vytváříme jednoduché stránky, nebo extrémně složitou webovou aplikaci. Každý projekt je pro nás výzva a věnujeme mu maximální péči a pozornost.

Jednoduchá správa a údržba

Vytváříme webové stránky pro lidi, kteří se chtějí věnovat svému oboru a údržbou webu trávit minimum času. Pro zákazníky, kteří si chtějí sami upravovat obsah svého webu nabízíme možnost implementace redakčního systému, ve kterém snadno a rychle provedou požadované úpravy.

Postup při tvorbě internetových stránek

Tvorbu internetových stránek je možné rozdělit do několika základních kroků:

  1. Stanovení cílů - na začátku chceme pochopit přání a potřeby zákazníka. Proto se snažíme získat co nejvíce informací a podkladů pro návrh řešení, který bude odpovídat očekáváním.
  2. Analýza a návrh řešení - v této fázi připravíme návrh architekturya rozvržení jednotlivých prvků na stránce tak, aby vše bylo přehledné a funkční. V závěru této fáze vytvoříme i návrh grafického designu webu.
  3. Realizace - po schválení konečné podoby stránek přichází na řadu kódování a programování. Používáme standardizované postupy, které zajišťují kvalitu a rychlost technického řešení.
  4. Testování a spuštění - vytvořené stránky jsou vystaveny na testovacím serveru, kde se kontroluje jejich funkčnost. Finálně se webové stránky spouštějí až po odsouhlasení zákazníkem.

O všechno se postaráme

Je nám jasné, že ne každý je programátor nebo IT specialista. Všem zákazníkům proto nabízíme možnost využít naše služby při registraci domény, zajištění vhodného webhostingu, vytvoření nebo správy obsahu, případně internetové reklamy a PPC kampaně.

O webové stránky pečujeme trvale

Vytvořením a spuštěním nových webových stránek naše práce nekončí. O vaše stránky se rádi budeme starat trvale. Následná péče probíhá na základě servisní smlouvy a rozsah služeb je vždy nastaven tak, aby odpovídal účelu webových stránek a zajistil jejich další rozvoj. Díky naší trvalé péči se vám nestane, že budou vaše webové stránky za pár let zastaralé.

Cena za vytvoření internetových stránek

Požadavky zákazníků mohou být různorodé, proto konečná cena za vytvoření webových stránek se stanovuje vždy až po konzultaci se zákazníkem, a to podle složitosti a rozsahu projektu.

Orientační ceník:

Cena
Internetové stránky bez redakčního systému v malém rozsahu 5.000,- Kč
Internetové stránky s redakčním systémem pro správu obsahu 10.000,- Kč
Hodinová sazba při správě obsahu 400,- Kč / hod
Ostatní programátorské práce 450,- Kč / hod

Composite C1

Pro správu obsahu používáme redakční systém Composite C1, který je jednoduchý a přehledný, ale současně nabízí také dostatek pokročilých funkcí pro náročné uživatele.

redakční systém Composite C1
 


Chcete vytvořit internetové stránky? Neváhejte a kontaktujte nás.
Kontaktovat »