WICCOM
 

Nabídka služeb

V oblasti zakázkového vývoje softwaru, programování internetových stránek a e-shopů se pohybujeme již více než 16 let. Za tuto dobu jsme nasbírali bohaté zkušenosti, které nyní aplikujeme v praxi.

Tvorba webových stránek

Internetová prezentace ve formě internetových stránek je vizitkou každé moderní společnosti. Dobře víme, jak kvalita zpracování internetových stránek má vliv na jejich dohledatelnost, a jak atraktivní vzhled v kombinaci s jednoduchým ovládáním ovlivňuje rozhodování zákazníka.

Nabízíme Vám vytvoření internetových stránek od těch nejjednodušších, až po rozsáhlé a složité webové projekty. Díky spolupráci s řadou odborníků Vám zaručujeme špičkové znalosti, nejnovější technologie, kvalitní zpracování, kreativitu a především stoprocentní spokojenost.

Více informací »


Vytvoření e-shopu na míru

Tvořte a spravujte svůj e-shop efektivně. Využijete-li naše zavedené a otestované řešení, získáte tak internetový obchod, který vám nabídne spoustu funkcí a jednoduché ovládání. Budete mít perfektní přehled o registrovaných klientech a jejich objednávkách, jednoduše spravovat katalog produktů, budete moct rozesílat newslettery, vytvářet slevy, a spousty dalšího.

Nabízíme Vám profesionální tvorbu internetového obchodu levně, rychle a hlavně kvalitně, což jsou 3 hlavní pilíře úspěšného e-shopu.

Více informací »


Zakázkový vývoj sofware

Nechat si vytvořit program na zakázku není krátkodobá záležitost, která obsahuje pouze samotnou realizaci aplikace (ačkoliv i zde jsme se již setkali s vyjímkou potvrzující pravidlo). Jedná se o složitý proces, při kterém je nejdůležitější pochopit všechna přání a potřeby zákazníka do těch nejmenších detailů. Jedině tak může vzniknout softwarové řešení, které je technologicky vyspělé a v plné míře plní vytyčené požadavky a cíle klienta.

Nabízíme Vám naše bohaté zkušenosti v oblasti zakázkového vývoje softwaru, díky kterým jsme již realizovali celou řadu zakázek a to nejen pro české, ale také zahraniční klienty.

Více informací »